אודות החברה - שיווק ופרסום אתרים במנועי חיפוש

נכון שאפשר לנהל עסק מצליח ללא נוכחות באינטרנט אך זה ברור וידוע שכיום אתר אינטרנט הינו ערך מוסף שבלעדיו קשה להתמודד עם התחרות הגדלה מיום ליום. לכן כל בית עסק אשר לוקח את עצמו ואת לקוחותיו ברצינות מוכרח לבנות אתר אינטרנט במוקדם או מאוחר. ובאמת אחוזי העסקים שבונים אתר ומציעים את שירותיהם באינטרנט גדלה מאוד בשנים האחרונות.

אך עסק זה יקר להפליא והמון בתי עסק מעדיפים לקחת קיצורי דרך ואף לוותר על כל העניין מראש בשל העלויות האדירות שניתן למצוא בשוק בנייה וקידום אתרים.

אנו בחברת זץ מאמינים שמגיע הזדמנות שווה לכל עסק ללא קשר בגודלו ותקציבו, לכן אנו מציעים את מגוון שירותי האינטרנט העיקריים במגוון מחירים בהתאמה לכל עסק. מבניית אתרים, עיצוב גרפי, כתיבת תוכן ועד שיווק וקידום האתר במנועי החיפוש.

טעות גדולה שהרבה בתי עסק עושים בתהליך הרחבת התדמית החברתית שלהם הינה הרצון העז לנוכחות ברשת האינטרנט ללא הבנה או התעמקות בצרכים האמיתיים שלהם. ומה שקורה הוא שהם מוצאים את עצמם משלמים הון עבור אתר מעוצב ומתוחכם להפליא - אך ללא שום תנועה לאתר. הם שוכחים שאתר מוצלח זקוק לשיווק חכם. ורק לאחר שבנו את האתר הם מתחילים לחקור את שוק פרסום האתרים במנועי חיפוש ומגלים בפעם השניה עד כמה יקר התחום.

אנו בחברת זץ מבינים את צורכי לקחותינו ומתאימים עסקת חבילה אישית המתאימה לצורכי העסק ותקציבו.