שיווק קידום ופרסום אתרים במנועי חיפוש

כפי שבטח כבר שמעתם חקרתם או אפילו חוויתם על בשרכם לא מספיק לבנות אתר פלאש מדהים ביופיו על מנת לקדם עסק ולהצליח באינטרנט. כל אתר שמכבד את עצמו זקוק לשיווק וקידום האתר במנועי החיפוש הגדולים.
ישנם כמה דרכים לקדם אתר באינטרנט:

1) פרסום האתרים בקישורים הממומנים של מנועי החיפוש הגדולים כלומר: תשלום עבור כל פעם שמישהו מקליק על המודעה שלך. והמודעה מופיעה רק כאשר מישהו מחפש מילת מפתח שקשורה לבית העסק. ניתן לבצע קמפיין פרסום כזה באופן עצמאי אך עלינו להזהיר אתכם מראש זהו עניין הרבה יותר מורכב ומתוחכם ממה שנראה על פני השטח. לכן ישנם חברות קידום ופרסום אתרים באינטרנט. אנו ממליצים בחום רב לחקור את השוק ואת המחירים ולהגיע להבנה מלאה של חלק חשוב זה בתהליך פיתוח העסק שלך. שיטת פרסום זו היא מאוד מתמטית וניתן למדוד ולעשות מעקב מדויק על כל - ההוצאות וההכנסות/הצלחות והכשלונות - ולפי כך לעשות אופטימיזציה לקמפיין ולקדם את האתר שלך באופן מדויק ביותר.
בחברת זץ אנו מציעים מחירים נוחים המותאמים אישית לצורכי גודל החברה ותקציבה.

2) קידום אתרים בתוצאות החינמיות של מנועי החיפוש. שיטה זו הינה שיטה יותר אומנותית לעומת שיטת פרסום האתר בקישורים הממומנים שהיא שיטה יותר מתמטית. כאן קידום האתר נעשה על ידי בחירת כמה מילות מפתח אשר בעל העסק ירצה להופיע במקומות הראשונים בתוצאות החינמיות של מנועי החיפוש. תוצאות אלו מתקבלות כתוצאה מכתיבת תוכן רלוונטי אשר מכיל בתוכו את מילות המפתח באופן קבוע, בניית לינקים לאתר והלאת תוכן לאתר באופן שיטתי ועיקבי לאורך זמן.
כמובן שזהו לא כל העניין, אך "שם המשחק" הוא - איכות - כמה שאתרך יותר איכותי ורלוונטי למילות המפתח בהם אתה רוצה להופיע בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש כך יעלה אתרך בדירוג עם הזמן.שירותים אלו עולים יותר מפרסום בקישורים הממומנים וזמן ההמתנה לקבלת תוצאות גדול ממנו בהרבה. אך בסוף התהליך ניתן לקבל הרבה מאוד תנועה לכיוון האתר שלך בחינם ולתמיד.

3) קידום ושיווק אתרים דרך רשתות חברתיות והצגת מודעות באתרים בעלי תנועה גדולה מאוד אשר קשורים ורלוונטים לעסק שלך. לדוגמא: יד 2, פייסבוק, מייספייס, וואלה שופס ועוד הרבה אתרי בעלי מקצוע למיניהם.

ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד מהשיטות הנ"ל. אתם מוזמנים לקרוא ולהשכיל בנוגע להשוואה בין קידום אתרים בקישורים הממומנים לתוצאות האורגניות בכתבה "השוואה בין קידום ממומן לתוצאות החינמיות"

ובכן אנו בחברת זץ תמיד נשמח לעזור ולייעץ לכם לבחור במסלול שהכי כדאי ומתאים לכם.

התקשרו לקבל שיחת ייעוץ חינם - 054-7880094